Technical Project Manager

Symfonia

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

04-16-2024 / miesiąc temu

Lokalizacja

dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,

Zapraszamy do pracy nad rozwojem produktów chmurowych Symfonii przy współpracy z naszymi kluczowymi klientami.
Ta rola wymaga dobrego zrozumienia architektury i obowiązujących wymagań technicznych.

Główny zakres obowiązków:

  • przekazywanie koncepcji technicznych zespołom biznesowym, kierownictwu i interesariuszom
  • dbanie o spójność architektury rozwiązań stosowanych w projektach z wytycznymi architektów
  • wsparcie dla Product Manager’a i Product Ownera w zarządzaniu backlogiem oraz zmianą
  • krzewienie podejścia empirycznego i iteracyjnego w procesie tworzenia aplikacji
  • kompleksowe zarządzanie projektami przy użyciu narzędzi: Flexi, Miro, Azure DevOps, Jira

Nasze najważniejsze wymagania:

  • min. 3 letnie doświadczenie w technicznym zarządzaniu projektami informatycznymi
  • min. 3 letnie doświadczenie w dostarczaniu oprogramowania do klientów w regularnych przyrostach, przy wykorzystaniu metodyki zwinnej (Agile -> SCRUM)
  • praktyczna znajomość metodyk prowadzenia projektów (waterfall oraz agile)
  • doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań chmurowych
  • znajomość wzorców architektury rozwiązań web, praktyczna wiedza z zakresu implementacji
  • znajomość procesu wytwórczego software oraz zagadnień CI/CD
  • silna orientacja na współpracę, oraz pracę w oparciu o dane
  • doświadczenie w raportowaniu zdrowia projektu, raporty RAG, definicja i monitoring KPI
  • zaawansowana znajomość j. angielskiego i polskiego

Mile widziane:

  • umiejętność czytania kodu źródłowego
  • znajomość zagadnień organizacji procesu budowy jakości produktu software, również przy wsparciu testów automatycznych
  • doświadczenie w organizacji utrzymania produktów, raportowanie SLA, przekazywanie wiedzy od zespołów produktowych do zespołów wsparcia (mile widziana wiedza z zakresu ITIL)

Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w programowaniu - Sama umiejętność zadawania odpowiednich pytań natury technicznej stanowi dużą wartość dla zespołu projektowego. Powinnaś/Powinieneś swobodnie rozmawiać z ekspertami technicznymi i podejmować trafne decyzje projektowe w wyniku tych rozmów.

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 2mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Error

Bazując na swoim doświadczeniu, przedstaw proszę (do 1 str. A4) najbardziej złożony projekt software developmentu jakim zarządzałeś/koordynowałeś w ciągu ostatnich 4 lat. Uwzględnij opis arch

Error

Od kiedy możesz rozpocząć pracę?

Error

Jakie są Twoje oczekiwania finansowe? Podaj stawkę godzinową B2B lub kwotę miesięczną brutto dla UoP

Error

Error