Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy

Symfonia

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

04-17-2024 / miesiąc temu

Lokalizacja

mazowieckie,

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie faktur zakupu/proform do systemu obiegu dokumentów,
  • wsparcie w procesie księgowania dokumentów w systemie księgowym,
  • bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,
  • wsparcie bieżących prac działu księgowości.

Nasze wymagania

  • preferowany minimum 1 rok doświadczenia w księgowości,
  • umiejętność pracy w zespole, dokładność i terminowość,
  • studia z zakresu finansów/rachunkowości,
  • znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),
  • mile widziana znajomość systemów księgowych.

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 2mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Oczekiwane miesięczne wynagrodzenie brutto (PLN)

Error

Od kiedy możesz rozpocząć pracę?

Error

Numer telefonu

Error

Error